Home poradnik podróżnika Wycieczki fakultatywne w biurze podróży

Wycieczki fakultatywne w biurze podróży

0 431

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

Zaplanowałeś już wymarzone wakacje? Wybrałeś idealny hotel z przepiękną plażą, all inclusive 24h i świetnymi basenami. Warto jest jednak wyjść z nich chociaż na chwilę i poznać uroki miejsca, do którego leciałeś tysiące kilometrów. Szkoda spędzić całe wakacje w hotelu, nawet jeśli byłby najbardziej luksusowy pod słońcem. Pamiętaj, że zwiedzanie zabytków, poznawanie lokalnej kultury, zapachów i smaków może zapewnić niezapomniane przeżycia!

Zwiedzamy na wiele sposobów – jedni robią to na własną rękę, inni wolą profesjonalne, zorganizowane wycieczki. Każde biuro podróży posiada szeroką ofertę wycieczek fakultatywnych, które można wykupić u rezydenta już po przyjeździe na miejsce lub jeszcze przed wyjazdem, u swojego doradcy wakacyjnego. W tym artykule chcielibyśmy przedstawić Wam zalety ostatniej opcji, czyli rezerwacji wycieczek fakultatywnych jeszcze przed wyjazdem na wakacje.

Jako profesjonalni doradcy staramy się prezentować nie tylko hotele, lecz przede wszystkim zarazić Was pasją do podróżowania. W związku z tym pomoc w wyborze wakacji zawsze wzbogacamy o informacje co w danym miejscu warto zobaczyć. Do naszych obowiązków należy wizytacja wakacyjnych kierunków kilka razy w roku. Takie wyjazdy zawsze wzbogacone są także o wycieczki fakultatywne. Możemy zatem podzielić się z Wami informacjami z pierwszej ręki i polecić wycieczki szczególnie warte uwagi.

Dla kogo?

Rezerwacja wycieczek lokalnych przed wyjazdem jest świetną opcją dla tych, którzy lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Jeśli jesteś miłośnikiem ładu, a zadania na każdy dzień skrupulatnie rozpisujesz w kalendarzu – z pewnością zechcesz mieć zaplanowane według harmonogramu również  wakacje. Pozwoli Ci to dokładnie rozplanować cały wyjazd – w poniedziałek plaża, we wtorek wycieczka, w środę słodkie lenistwo.

Dlaczego?

Zalet wcześniejszej rezerwacji wycieczek lokalnych jest naprawdę wiele:

  • Gwarancja miejsca – jeśli wybierasz się na wycieczkę w bardzo popularne zakątki i marzy Ci się odwiedzenie najważniejszych atrakcji turystycznych, jest prawie pewne, że wiele innych turystów również będzie chciało je odwiedzić. Liczba osób mogących uczestniczyć w takim zwiedzaniu jest ograniczona, a jeśli dana wycieczka cieszy się popularnością – miejsc może nie starczyć dla wszystkich chętnych. Kupując wycieczkę przed wyjazdem unikniesz rozczarowania – będziesz mieć zagwarantowane miejsce i na pewno wybierzesz się na wymarzoną wycieczkę!
  • Polskojęzyczny przewodnik – to niezwykle ważna kwestia dla tych, którzy nie posługują się językiem obcym. Wycieczki organizowane przez lokalne biura podróży rzadko odbywają się w języku polskim – a przecież rozumieć co się ogląda to szalenie ważna rzecz! Kupując wycieczkę lokalną w naszym biurze jeszcze przed wyjazdem masz gwarancję, iż odbędzie się ona w języku polskim. Na każdej z takich wycieczek obecny jest polskojęzyczny przewodnik lub pilot tłumaczący opowieści, gdy przewodnik posługuje się innym językiem.
  • Pewność i zaufanie – w miejscu, gdzie będziesz spędzać wakacje, w pobliżu hotelu czy na promenadzie z pewnością spotkasz wielu lokalnych przewodników próbujących namówić cię do skorzystania z ich usług. Propozycje te mogą brzmieć kusząco, jednak uważaj! Kupując ofertę wycieczki „z ulicy” wiele ryzykujesz – w najlepszym przypadku odbycie wycieczki dalece odbiegającej od profesjonalnych, w najgorszym oszustwo i utratę pieniędzy. Rezerwując wycieczkę w naszym biurze, robisz to u osoby, którą znasz, i której ufasz – w końcu powierzyłeś jej tak ważną kwestię jak pomoc w doborze wakacji. Możesz być więc pewien, że także w pomocy wyborze wycieczki fakultatywnej wykażemy się pełnym profesjonalizmem!
  • Promocyjne ceny – niektórzy touroperatorzy oferuje zniżki na wycieczki lokalne jako jeden z benefitów promocji First Minute. Jeśli zatem rezerwujesz wakacje w okresie trwania promocji, możesz zaoszczędzić wybierając od razu także wycieczkę! Jeśli taka promocja jest akurat dostępna, Twój doradca na pewno Cię o tym poinformuje.

Mamy nadzieję, że udało nam się przekonać Was do rezerwacji wycieczek lokalnych u swego doradcy jeszcze przed wylotem. Zatem jeśli masz już zarezerwowane wczasy, a nie wybrałeś jeszcze wycieczki – skontaktuj się z nami i ciesz się wakacjami dopiętymi na ostatni guzik.

Oferty przygotować mogą wykwalifikowani doradcy wakacyjni i ubezpieczeniowy z certyfikacją KNF

PODOBNE ARTYKUŁY

0 177

BRAK KOMENTARZY

Pozostaw odpowiedź