Home nasze podróże Blue Panorama – samoloty czarterowe

Blue Panorama – samoloty czarterowe

Blue Panorama

W naszym biurze zarezerwować możesz wyjazd z wieloma wariantami dotarcia na miejsce – od wakacji z dojazdem własnym, przez wycieczki autokarowe, po przeloty samolotem. Te ostatnie – rzecz jasna – są najpopularniejsze, gdyż zapewniają największą wygodę i pozwalają szybko dotrzeć na miejsce.

Komfort przelotu jest rzeczą istotną w szczególności, gdy mowa o lotach długodystansowych. Jednym z przewoźników realizującym czarterowe loty dalekiego zasięgu jest Blue Panorama. Jest to włoska linia lotnicza z siedzibą w Rzymie oraz głównym portem lotniczym w Mediolanie. Obsługuje loty regularne oraz czarterowe – na polskim rynku turystycznym realizuje loty dla Biura Podróży ITAKA

Flota linii liczy 12 samolotów, a składają się na nią:

3 x Boeing 767-300

4 x Boeing 737-800

4 x Boeing 737-400

1 x Boeing 737-300

Poniżej znajdziesz krótki opis oraz rozkład miejsc w każdym z samolotów:

Boeing 767-300 ER – obsługujący loty dalekiego zasięgu

– Samolot szerokokadłubowy (układ siedzeń 2-3-2)

– 12 siedzeń w klasie biznes, 260 w klasie ekonomicznej

  

Zdjęcia z klasy biznes:
  

 

Tym typem samolotu polecisz z Itaką między innymi na Malediwy, Curacao, Kubę, Zanzibar, Wyspy Zielonego Przylądka, Madagaskar, a także do Omanu i Tajlandii.

 

Na rejsach dalekiego zasięgu, wszystkim pasażerom – niezależnie od klasy lotu – serwowane są dwa posiłku wraz z napojami. W czasie lotu pasażerowie mogą korzystać także z systemu rozrywki pokładowej, czyli umilić sobie czas podróży oglądając filmy na ekranach zamontowanych na zagłówku poprzedzającego siedzenia J

W samolotach typu Boeing 767-300 ER istnieje możliwość podwyższenia klasy przelotu do Business Class. W tej klasie dostępnych jest 12 miejsc, a jej pasażerowie mają możliwość większego odchylenia siedzenia dla poprawy komfortu podróży, oraz zabrania ze sobą dodatkowego bagażu rejestrowanego (2×20 kg).

 

Samoloty wąskokadłubowe – obsługujące loty krótkiego i średniego zasięgu

Boeing 737-300

148 miejsc

 

Boeing 737-400

168 miejsc

 

 

Boeing 737-800

189 miejsc

Tymi typami samolotów polecisz z ITAKĄ m.in. do Turcji, Grecji, Hiszpanii czy na Wyspy Kanaryjskie.

W samolotach typu Boeing 737 nie ma możliwości podwyższenia klasy – dostępne są tu wyłącznie miejsca w klasie ekonomicznej.

Limit bagażowy dla lotów krótkiego i średniego zasięgu to 20 kg bagaż rejestrowany, oraz 5 kg bagaż podręczny.

 

Na stronie przewoźnika znaleźć możemy informację, iż priorytetem linii Blue Panorama jest bezpieczeństwo jej pasażerów – dlatego stale dba o to, aby każda znajdujących się w jej flocie maszyn spełniała najbardziej wymagające restrykcje Agencji Unii Europejskiej ds. Bezpieczeństwa Lotniczego.

Mamy zatem nadzieję, że Twoje tegoroczne podróże z linią Blue Panorama przebiegną bezpiecznie i komfortowo!

Oferty przygotować mogą wykwalifikowani doradcy wakacyjni i ubezpieczeniowy z certyfikacją KNF

PODOBNE ARTYKUŁY

0 649

BRAK KOMENTARZY

Pozostaw odpowiedź