Home Bez kategorii Dlaczego agencja turystyczna jest najlepszym wyborem?

Dlaczego agencja turystyczna jest najlepszym wyborem?

0 904

Dlaczego agencja turystyczna jest najlepszym wyborem?

 

Niedawno pisaliśmy Wam o przewadze rezerwowania wakacji w biurze stacjonarnymi nad zakładaniem ich przez Internet. Teraz, gdy już wiecie jakie plusy ma wizyta w biurze stacjonarnym, pozostaje pytanie – którego organizatora wybrać? U nas nie musisz decydować – w 24Holiday masz wszystkie oferty w jednym miejscu! Jesteśmy multiagentem, co oznacza, że posiadamy w sprzedaży oferty niemal każdego dostępnego na rynku touroperatora.

  1. OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Planowanie wakacji razem z nami to ogromne ułatwienie – nie musisz tracić czasu i odwiedzać kilku biur w poszukiwaniu najlepszej oferty.

  1. OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Zdarza się, iż ten sam hotel dostępny jest w ofercie kilku organizatorów – często z dość znaczącą różnicą w cenie. Z nami nie musisz sprawdzać, czy wybrany przez Ciebie w biurze X hotel nie znajduje się w korzystniejszej cenie w ofercie biura Y – zrobimy to za Ciebie! J

  1. BOGATOŚĆ I RÓŻNORODNOŚĆ

Współpracujemy ze wszystkimi touroperatorami na rynku – zarówno z liderami branży turystycznej, jak i z niszowymi, ekskluzywnymi biurami. Sprawia to, że nasza oferta jest niezwykle bogata i różnorodna. Zdarzyło Ci się, że w Twoim ulubionym biurze nie znalazłeś kierunku, który Cię zainteresował? U nas się to nie zdarzy – posiadamy w sprzedaży każdy możliwy zakątek świata!

  1. DYNAMICZNE PAKIETOWANIE

Jesteś fanem nieoczywistych i nietypowych wyjazdów, wykraczających poza standardową ofertę touroperatorów? Odwiedziłeś już każde biuro i nie znalazłeś niczego, co by Cię satysfakcjonowało? 24Holiday przychodzi Ci z pomocą! Z usługą dynamicznego pakietowania pomożemy zaplanować wyjazd na miarę Twoich potrzeb – indywidualnie skompletujemy lot, transfer, hotel i ubezpieczenia. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

  1. WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Pracując z produktem różnych touroperatorów doskonale znamy różnice, mocne i słabe strony każdego z nich – wiemy, który organizator specjalizuje się we wczasach w Turcji, a który organizuje mistrzowskie egzotyczne wycieczki objazdowe. Dzięki tej wiedzy i doświadczeniu pomożemy wyszukać Ci najlepszą z możliwych ofert.

Gwarantujemy Ci, że planowanie wakacji nigdy nie było łatwiejsze i przyjemniejsze –  z nami oszczędzisz czas, pieniądze i zyskasz pewność, że wybrałeś najlepsze wczasy ze wszystkich możliwych.

Oferty przygotować mogą wykwalifikowani doradcy wakacyjni i ubezpieczeniowy z certyfikacją KNF

PODOBNE ARTYKUŁY

0 501

0 680

BRAK KOMENTARZY

Pozostaw odpowiedź