Home Bez kategorii Wynajem samochodu u agenta turystycznego

Wynajem samochodu u agenta turystycznego

0 928

W niedawnym artykule zachęcaliśmy Was do wzbogacania wczasów o możliwe do rezerwacji w naszym biurze wycieczki fakultatywne. Wiemy jednak, że znajdują się wśród Was także tacy, którzy ponad wszystko cenią sobie swobodę i niezależność i zwiedzać lubią wyłącznie na własną rękę. Służymy pomocą także i Wam – w naszym biurze macie możliwość rezerwacji samochodu najbardziej pasującego do Waszych potrzeb. Od małych, miejskich aut, w sam raz do przemierzania wąskich miejskich uliczek, aż po samochody terenowe dla fanów mocniejszych wrażeń.

W popularnych miejscowościach turystycznych bez problemu znajdziesz wiele wypożyczalni. Dlaczego w takim razie warto zarezerwować auto jeszcze przed wyjazdem?

WYŁĄCZNIE SPRAWDZENI PARTNERZY

Wynajmując auto za naszym pośrednictwem możesz być pewien rzetelności i wiarygodności firmy, która zapewni Ci auto. TUI Cars oraz DERTOUR Ferienautos – międzynarodowe wypożyczalnie aut, których ofertę mamy przyjemność Wam zaprezentować, współpracującą wyłącznie z najbardziej renomowanymi partnerami jak Hertz, Alamo, czy Europcar.

WYGODA I KOMFORT

Po podróży samolotem z pewnością będziesz zmęczony – dobrze jest więc mieć świadomość, że auto będzie czekać na Ciebie na lotnisku, tuż po przylocie, bez konieczności załatwiania na miejscu długich i nużących formalności. Jeśli zaś nie potrzebujesz auta już na samym początku swoich wakacji, lecz na ich późniejszym etapie, wygodną opcją będzie jego odbiór bezpośrednio spod Twojego hotelu. To świetna opcja dla tych, którzy nie czuliby się pewnie szukając w obcym mieście na własną rękę wypożyczalni, lub dla tych, którzy najzwyczajniej w świecie cenią sobie pełną wygodę i luksus! J

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA REZERWACJI

Wynajem auta na miejscu może być dość stresujący, szczególnie w przypadku nieznajomości języka obcego – słownictwo związane z motoryzacją może okazać się problematyczne. Przy zawieraniu umowy łatwo wtedy o nieporozumienie, które prowadzić będzie do utrudnień w późniejszym korzystaniu z auta. Wynajmując auto za pośrednictwem naszego biura problem masz z głowy – załatwimy w Twoim imieniu wszelkie formalności, zatem znajomość języka nie będzie już na miejscu potrzebna. Twoim zadaniem będzie tylko odebrać kluczyki i ruszać w drogę!

SPECJALNE WYMAGANIA

Masz specjalne wymagania, jak dodatkowe wyposażenie (na przykład: fotelik dla dziecka, bagażnik, łańcuchy zimowe) lub chcesz wynająć auto tylko w jedną stronę? Realizacja takiego zlecenia może potrwać nieco dłużej niż standardowo, a uzyskanie odpowiednio wyposażonego auta może nie być możliwe od ręki. Rezerwując samochód jeszcze przed wyjazdem w naszym biurze możesz być pewien, że nasz partner będzie miał wystarczająco dużo czasu na przygotowania auta zgodnie z Twoimi wymogami.

Wynajmując auto za pośrednictwem naszego biura nie musisz martwić się o bezpieczeństwo – w cenę zawarte jest kompleksowe ubezpieczenie OC, AC oraz ubezpieczenie na wypadek kradzieży z włamaniem.

Jeśli zmienią Ci się plany i w ostatniej chwili będziesz musiał odwołać złożona rezerwację, nie martw się – u nas masz możliwość bezpłatnej anulacji do 24 godzin przed planowanym odbiorem auta

Jeśli zatem masz…

– ważne prawo jazdy posiadane od minimum roku (sprawdź, czy w kraju, do którego się udajesz nie jest  wymagane prawo jazdy międzynarodowe)

– kartę kredytową, na której będzie mógł zostać zablokowany depozyt

…możesz śmiało rezerwować auto już dziś!

Oferty przygotować mogą wykwalifikowani doradcy wakacyjni i ubezpieczeniowy z certyfikacją KNF

PODOBNE ARTYKUŁY

0 501

0 680

BRAK KOMENTARZY

Pozostaw odpowiedź