Home nasze podróże Słoneczna Costa Brava

Słoneczna Costa Brava

0 1471

Costa Brava…. Wysunięty najbardziej na północ region Hiszpańskiego wybrzeża. Chyba najbardziej znany, popularny i rozpoznawalny turystyczny region Hiszpanii. Według mnie REWELACJA!

Tyle do zobaczenia jak na Costa Brava nie ma chyba nigdzie indziej. Przede wszystkim Barcelona – miasto, metropolia, Mekka turystyki i miejsce odwiedzane co roku przez miliony turystów. Ale Costa Brava to nie tylko Barcelona. To również Girona – Hiszpańska „Wenecja” z zachwycającymi domami na wodzie. Z kolei wesołe Lloret de Mar jest rajem dla imprezowiczów.

Oprócz tego kilkanaście innym, mniejszych i większych miejscowości: Toss de Mar – z przepiękną promenadą pełną Hiszpańskich knajpek, tapas, i restauracji. Szeroka plaża a w oddali cumujące jachty z całego świata. Santa Susanna, Callela, Pineda de Mar, oddalone od siebie o zaledwie kilka kilometrów a dostać się można łatwo i szybko kolejką podmiejską która kursuje wzdłuż całego wybrzeża. Costa Brava jest niesamowitą atrakcją dla miłośników sportów wodnych. Bez problemu można tu nurkować, surfować czy żeglować!

Aby móc powiedzieć, że zwiedziło się Costa Brava trzeba by tu spędzić przynajmniej miesiąc, do czego gorąco zachęcam i polecam.

 

 

Michał Danilczuk
tel: 606-600-903

Strona o mnie – moje podróże !

Biuro podróży 24Holiday
adres: ul. Św. Mikołaja 1/1 15-420 Białystok;
tel.: (85) 742-07-74; infolinia: 786-24-24-24

 

PODOBNE ARTYKUŁY

0 519

BRAK KOMENTARZY

Pozostaw odpowiedź