Home poradnik podróżnika Wakacje w internecie czy stacjonarnym biurze ?

Wakacje w internecie czy stacjonarnym biurze ?

0 296

W dzisiejszych czasach każdy z nas coraz częściej decyduje się na zakupy przez Internet. Brak konieczności wychodzenia z domu, dostawa prosto do drzwi i kuszące promocje sprawiły, iż online kupujemy już niemal wszystko – ubrania, kosmetyki, elektronikę czy jedzenie. Dlaczego by więc przez Internet nie kupić także… wakacji?

Niestety – realizacja online tak istotnego zakupu jak wczasy może być ryzykowna. Zdarza się, iż klient omyłkowo wybierze złą datę i chcąc zakupić wczasy na lato tego roku zakupi je na… rok przyszły. Bywa też, iż zakupione przez Internet wczasy bezpowrotnie przepadają, gdyż…  zabrakło osobistego opiekuna rezerwacji, który przypomniałby, że wyjazd jest już jutro.

Tych, jak i wielu innych sytuacji uniknąć można poświęcając chwilę na osobistą wizytę u profesjonalnego doradcy. Poniżej zamieszczamy zestawienia najistotniejszych korzyści, które daje tradycyjna rezerwacja w biurze:

  1. Zdarza się, że kupując przez Internet buty czy bluzkę nie trafimy z rozmiarem, lub po namyśle stwierdzimy, że kupiony towar nie przypadł nam do gustu. Odsyłamy więc daną rzecz z powrotem, a wydane pieniądze wracają na nasze konto. W przypadku wakacji sytuacja znacznie się komplikuje. Siedząc  w domu przed komputerem łatwo jest podjąć impulsywną decyzję, aby za chwilę jej żałować . Niestety – wakacji nie możemy zwrócić tak łatwo, jak bluzki czy butów, a odstąpienie od umowy zawsze wiąże się z pewnymi opłatami. Jako profesjonaliści dbamy o to, aby podczas wizyty w naszym biurze klienci nie podejmowali pochopnych decyzji. Przykładamy wagę do tego, aby każda rezerwacja dokonana w naszym biurze była rozważna i przemyślana – w końcu wakacje to nie nowy ciuch.
  2. Podczas zakupów online, podczas wyboru produktu, zazwyczaj kierujemy się jego załączonymi zdjęciami. Niestety – po odpakowaniu przesyłki okazać się może, że zakupiony przedmiot w niczym nie przypomina tego z ekranu komputera. Sytuacja z wakacjami wygląda identycznie  – zdarza się, iż klienci wybierają miejsce na długo wyczekiwany urlop jedynie na podstawie zdjęć dostępnych na stronie www.  Po przyjeździe okazuje się jednak, że rzeczywistość nie wygląda tak bajecznie i zamiast luksusowego resortu na miejscu zastajemy hotel, który lata świetności ma dawno za sobą. Aby uniknąć takiego rozczarowania, wystarczy swoje kroki skierować do biura. Jako specjaliści stawiamy na rzetelną wiedzę z pierwszej ręki i regularnie odwiedzamy naszą bazę hotelową. Dzięki osobistej wizytacji posiadamy sprawdzone informacje na temat hoteli, które znajdują się w naszej ofercie. Nasza podróże  pozwalają nam także doradzić, co warto zobaczyć w okolicy, gdzie zjeść, a dokąd udać się po pamiątki.
  3. Zaufaj doradcy! Opieranie się wyłącznie na opiniach dostępnych w Internecie nie jest dobrym rozwiązaniem. Wymagania każdego z nas są zupełnie inne – potrzeby i oczekiwania osoby, która dany hotel oceniła jako świetny (bądź wręcz przeciwnie),  mogą być zupełnie inne niż Twoje. Jako profesjonalni doradcy, podczas rozmowy z naszymi klientami, przeprowadzamy dokładną analizę potrzeb – inny hotel polecimy nowożeńcom, którym zależy na spokojnym wypoczynku w luksusowym standardzie, zupełnie inny zaś grupie znajomych szukających bazy wypadowej do zwiedzania okolicy. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać wakacje skrojone na miarę indywidualnych potrzeb naszych klientów.
  4. Wybór dobrego hotelu to dopiero początek – na udane wczasy składa się wiele innych czynników, a jednym z nich jest ubezpieczenie. Nie musisz jednak poświęcać czasu na zaznajamianie się z ofertami ubezpieczycieli – zrobimy to za Ciebie! Zadbamy o to, aby Twój wypoczynek był beztroski dobierając odpowiednie ubezpieczenie na czas wakacji.
  5. W przypadku rezerwacji internetowych wszelkich informacji udziela infolinia danego touroperatora . W wysokim sezonie częstokroć wiąże się to z długim oczekiwaniem na linii na odbiór telefonu przez wolnego konsultanta. Dokonując rezerwacji w naszym biurze zyskujesz osobistego opiekuna rezerwacji, który zadba, aby Twoja podróż została dopięta na ostatni guzik! Udzieli Ci on niezwłocznej odpowiedzi na wszelkie pytania – a wszystko to bez konieczności długiego oczekiwania na infolinii. Opiekun rezerwacji przekaże Ci także dokumenty podróży i będzie czuwać nad terminami dopłat. Na dwa dni przed wylotem zadzwoni, aby potwierdzić godziny przelotu i upewnić się, że nie zapomniałeś, iż upragniony wyjazd jest już tuż, tuż… Po powrocie skontaktuje się, aby spytać o Twoją opinię z wyjazdu, gdyż satysfakcja naszych klientów jest tym, na czym zależy nam najbardziej.

PAMIĘTAJ! Ceny wczasów dostępnych w Internecie i stacjonarnie są takie same. Za nasze profesjonalne doradztwo i opiekę nad rezerwacją nie ponosisz zatem ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW, zaś zyskujesz gwarancję, że Twoje wakacje są w dobrych rękach!

Oferty przygotować mogą wykwalifikowani doradcy wakacyjni i ubezpieczeniowy z certyfikacją KNF

PODOBNE ARTYKUŁY

0 177

BRAK KOMENTARZY

Pozostaw odpowiedź